Koondamisnõustamine tähendab, et tööandja palub professionaalse ettevõtte abi, et viimane nõustaks ja aitaks töötajal uut töökohta leida. Professionaalne koondamisnõustamine võib väga keerulises olukorras koondatavale töötajale uusi võimalusi avada. Meie koondamisnõustamise kontseptsioon keskendub kõige olulisemale: toetame teid proaktiivselt teie järgmisel sammul karjääriredelil, kui lahkute praeguse tööandja juurest ja otsite uut huvitavat tööd. In our outplacement concept, we have focused on what matters most: to give you leaving your current employer the very best support to you as quickly and efficiently as possible have the opportunity for a new career.

Tööandja, kes maksab töötaja koondamisnõustamise eest, näitab, et ta võtab vastutuse ja aitab töötajaid uue töökoha leidmisel. Ettevõte võib koondamisnõustamist kasutada mitmel põhjusel. Sageli on see seotud ümberkorralduste, kokkutõmbamiste, valdkondlike või isiklike põhjustega. Koondamisnõustamise ettevõte, nagu Human Search, aitab töötajat väga raskes olukorras ja nõustab teda uue töökoha leidmisel.

Tagame töötajatele, et nad saavad võimalike huvipakkuvate tööandjatega ühendust võtta. Kohtume mitu korda ja iga korraga astume sammu uuele töökohale lähemale. Lisaks nendele isiklikele kohtumistele võtavad meie konsultandid teiega iga nädal ühendust, et tagada tulemusliku aktiivse protsessi jätkumine.

Meie konsultantidel, kes töötavad inimeste koondamisnõustamise valdkonnas, on unikaalsed oskused teie edukaks nõustamiseks. Lisaks sellele on neil otsene värbamiskogemus ja nad tunnevad hästi edutegureid, mis tagavad tõhusa värbamisprotsessi toimumise.

Meie koondamisnõustamise kontseptsioon keskendub teie kui töötaja ja kandidaadi jaoks kõige olulisemale: pakume teile tuge, et saaksite oma praeguse tööandja juurest võimalikult kiiresti ja tõhusalt lahkuda ning et teile avaneks uus ja huvitav karjäärivõimalus. Teile kui tööandjale tagab see maine, et suhtute oma töötajatesse vastutustundlikult ja tõsiselt ning hoolitsete oma töötajate eest.

Võta meiega ühendust hinnapakkumise saamiseks
Vaata kõiki

References

Human Search has very experienced and talented team. They are able to search candidates in special business areas with unique experience and job profile.

Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Elena Gubar, Truck Production RUS (JV MAN and Scania) Head of HR department

Ruukki Rus OOO (a daughter company of previous Rautaruukki Oyj and currently part of Ruukki Construction Oy and SSAB), has used the services of Human Search in Russia during the past years. We have recognized the good level of service, a high level of professionalism and commitment to the searches of key employees.

Ruukki Construction, Russia & CIS Jussi Tuisku, Ruukki Construction, Russia & CIS Senior Vice President

Meie teenused

Human Searchis oleme inimeste otsimise ja leidmise spetsialistid. Vaid 20 tööpäeva jooksul esitleme teie nõudmistele vastavaid parimaid kandidaate kõige raskematele ametikohtadele mistahes valdkonnas.

Vaata meie teenuseid

Tööotsijad

See on koht, kust leiad ametikohad, mille täitmiseks aitame hetkel meie klientidel personali palgata.